21.07.2015

Folie przeciwsłoneczne - Folie przeciwsłoneczne - czy naprawdę warto?

Czujesz, że w twoim mieszkaniu, domu lub biurze jest zbyt upalnie? Nie chcesz, aby światło słoneczne przeszkadzało Ci w wykonywanej pracy? Zminimalizowanie promieni UV jest bardzo proste - wystarczy zakupić odpowiednią folię przeciwsłoneczną. Jest to metoda stosowana od wielu lat, skuteczna, a obecnie wciąż rozwijana i ulepszana.

Co zapewnia nam instalacja folii przeciwsłonecznej? Przede wszystkim obniża ona koszty energii elektrycznej, która zużywana jest do klimatyzacji pomieszczeń i redukuje emisję CO2. Efektywne oszczędzanie energii, a także komfort użytkowania powodują, że zapotrzebowanie na tego typu folie jest bardzo duże. Dobrej jakości folie odbijają promienie UV nawet do 80% - to naprawdę dużo.

Na rynku jest wiele rodzajów folii przeciwsłonecznych. Bardzo często możemy podzielić je na folie montowane od zewnątrz i od wewnątrz. Przy zestawach szklanych komorowych stosowane są zazwyczaj folie przyciemniające zewnętrzne, co zapewnia skuteczne odbicie promieni. Folie można stosować wszędzie - bez względu na szybę oraz miejsce; możesz mieć je w domu, w biurze, ale bardzo dobrze sprawdzają się w halach produkcyjnych poprzez znaczne zwiększenie komfortu prac. folie Przeciwsłoneczne można zakupić w wielu sklepach, choć obecnie najbardziej powszechna okazuje się sprzedaż przez Internet. Najlepiej decydować się na folie od sprawdzonych producentów. Z pewnością należy do nich firma Solutia, 3M i jeszcze kilka innych. Czy to się opłaca? Z całą pewnością tak! Komfort poczujesz natychmiast!