15.11.2014

Fotobudki kraków - Kilka rad jak urządzić niezapomnianą imprezę

fotobudka na wesele Fundamentalna sprawa to bombowy i nietuzinkowy wystrój miejsca,w którym odbywa się prywatka. Mało znaczące jest, czy masz do dyspozycji cały dom, czy tylko jeden pokój. Istotne, żeby było kolorowo i wesoło. Jeśli masz ograniczony budżet, dobrym pomysłem są baloniki i pocięta na kawałki kolorowa bibuła. Poproś przyjaciół o nadmuchanie baloników, zrób z kumpelami barwne wstęgi z bibuły i porozwieszaj te rzeczy, gdzie tylko się da!

Na początku każda niemal impreza jest trochę konwencjonalna. Chyba, że bierze w niej udział twoja stara paczka przyjaciół. Ale jeśli goście słabo się znają, trzeba im pomóc w zapoznaniu się. Świetnie sprawdzają się tu niektóre zabawy towarzyskie. Na przykład jedna osoba z zawiązanymi oczami ma kogoś złapać i zgadnąć, kto to.

Gdy goście już się trochę poznają, możesz zaproponować randkę w ciemno albo zabawę w jakiś powszechnie znany teleturniej. Ważne, aby naprawdę wszyscy brali w tym udział.

Świetnym pomysłem są też różne konkursy z nagrodami. Gospodarz może przygotować mini upominki dla gości.

Kto powiedział, że tylko karnawał to dobry czas na bale maskowe? Warto zakładać śmieszne stroje niezależnie od pory roku! Najlepiej, jeśli wszyscy goście mają ciuchy i gadżety z jednej bajki. Czyli na przykład wszyscy wcielają się w postacie z jakiegoś znanego serialu. Można powtarzać historie swoich bohaterów z ekranu...albo zupełnie je zmieniać. Rzuć, więc hasło balu przebierańców. Wyjaśnij gościom, że kreacje nie powinny być drogie, tylko pomysłowe!

Nie możemy zapominać także o poczęstunku. Wcale nie musisz przygotowywać wymyślnych dań ani piec tortów. Po prostu należy zapewnić gościom coś do jedzenia i picia. Na domówkach najlepiej sprawdzają się lekkie przekąski, na przykład pokrojone warzywa z dipami i sałatki. Do tego bakalie albo suszone owoce, soki itp.

To, czy impreza się uda, najbardziej zależy od zaproszonych osób. Jest w tym sporo prawdy, dlatego zaproś przynajmniej kilku, zawodowych" rozkręczacy. Oni zadbają o resztę!

Ważną sprawą jest też odpowiedni dobór muzyki. Najlepiej sprawdzają się składanki. Ze znanymi hitami. One nigdy nie zawiodą. Warto wcześniej przygotować play listę.

Dobra impreza ma swój punkt kulminacyjny, czyli taki, na który wszyscy czekają. Np., jeśli są to urodziny, takim momentem jest podanie tortu. Jeśli jest to impreza bez jakiejś okazji wymyśl coś, co ją urozmaici. Dobrym pomysłem jest fotobudka, która może być alternatywą dla filmików i zdjęć z komórek. Więcej o tej atrakcji można dowiedzieć się w Internecie. fOTOBUDKI kraków są stosunkowo tanie, a zabawa jest świetna.

Pomyślcie i udanych imprezek.